TFFK

Les denne siden på bokmål

Oktavuohta

Romssa ja Finnmárkku fylkkagielda (1.1.2020 rájes)

Ivar B. Prestbakmo
Ivar B. Prestbakmo

Ivar B. Prestbakmo
Fylkkasátnejođiheaddji

Mobiila: 901 02 556
E-poasta: ivar.b.prestbakmo@tromsfylke.no

 

Bjørn Inge Mo
Bjørn Inge Mo

Bjørn Inge Mo
Fylkkaráđđejođiheaddji

Mobiila: 977 62 641
E-poasta: bjorn.inge.mo@gmail.com

Fylkkasuohkan/-gielda 1.1.2020 rádjái

Romssa

Knut
Knut Werner Hansen

Knut Werner Hansen
Fylkkasátnejođiheaddji Romssas
Mobiila: 900 95 871
E-boasta: knut.werner.hansen@tromsfylke.no

 

Willy Ørnebakk
Willy Ørnebakk

Willy Ørnebakk
Fylkkaráđđejođiheaddji Romssas
Mobiila: 911 74 752
E-boasta: willy.ornebakk@tromsfylke.no

Finnmárkku

Ragnhild Vassvik
Ragnhild Vassvik

Ragnhild Vassvik
Fylkkasátnejođiheaddji Finnmárkkus
Mobiila: 480 63 335
E-boasta: ragnhild.vassvik@ffk.no

Prošeaktajođiheapmi

Stein Ovesen
Stein Ovesen

Stein Ovesen
Njunušgoddehoavda Romssa fylkkasuohkanis
Ovttastahttima prošeaktajođiheaddji
Mobiila: 915 51 745
E-poasta: stein.ovesen@tromsfylke.no

 

Øystein Ruud
Øystein Ruud

Øystein Ruud
Fylkkaráđđealmmái Finnmárkkus
Ovttastahttima prošeaktajođiheaddji
Mobiila: 975 26 997
E-poasta: oystein.ruud@ffk.no

 

Camilla Heggeli Bjørn
Camilla Heggeli Bjørn

Camilla Heggeli Bjørn
Ovttastahttima prošeaktakoordináhtor
Mobiila: 971 42 889
E-boasta: camilla.bjorn@tromsfylke.no

 

Heidi Brandt
Heidi Brandt

Heidi Brandt
Ovttastahttima prošeaktakoordináhtor
Mobiila: 950 01 762
E-boasta: heidibrandt@ffk.no

Preassagulahalli

Hege Wallenius
Hege Wallenius

Hege Wallenius
Neahttadoaimmaheaddji, Finnmárkku fylkkagielda
Mobiila: 476 68 112
E-poasta: hege.wallenius@ffk.no

 

Oktasašlávdegoddi

Ulf Ballo
Ulf Trygve Ballo

Ulf Trygve Ballo
jođiheaddji

Mobiila: 95 41 7471
E-poastta: ulf.trygve.ballo@ffk.no

 

 

Kari Anne Opsal
Kari Anne Opsal

Kari Anne Opsal
nubbijođiheaddji

Mobiila: 918 98 732
E-poastta: kari-anne.opsal@uit.no

Boastavuostáiváldin

postmottak@nyetffk.no

Prošeaktanjunnoša e-boasta

prosjektledelsen@nyetffk.no